Pokojowe sprzęty

Wentylator w postaci zwisającego z sufitu wiatraka to bodaj najważniejszy spośród pokojowych sprzętów tutaj. Czasami temperatury są męcząco wysokie. Wiatrak niesie też jednak pewne niebezpieczeństwa – Wojtek któregoś dnia przeziębił się okropnie, co nie ułatwia mu dalszej podróży i nie chce w ogóle przejść [już po powrocie do Polski okazało się, że musiał walczyć z chorobą jeszcze przez trzy tygodnie!].

Przy wejściu do pokoju zamontowane są zwykle całe zespoły przełączników o tajemniczym nieraz przeznaczeniu, z którymi każdorazowo, nocując w nowych miejscach, walczymy o rozpoznanie ich ukrytego sensu i użyteczności.

Sprzętami, których często w pokojach brak są tak, wydawało by się, oczywiste przedmioty jak wieszaki na ubrania, więc doceniamy zawsze ich obecność.

Katalog możliwych usterek, które zastajemy nieraz w pokojach i przyległych łazienkach byłby długą listą… No cóż, podróże w wersji budget mają swoje szczególne uroki, jak woda lejąca się z umywalki prosto na podłogę, deski klozetowe luźno związane z właściwymi im sprzętami (często stojące pod ścianą – kto chce, ten korzysta) etc. Na szczęście brak ciepłej wody nie stanowi problemu…

Pokaz slajdów wymaga JavaScript.

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Indie, Nepal, Uncategorized i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s